Nabízíme možnost pronájmu 3 indiánských týpí s možností ohně uvnitř všech těchto stanů. Do všech týpí potřebujete vlastní spacák (v 2.týpí i karimatky)

Pronájem indiánských týpí s ohništěm nabízíme od Velikonoc minimálně do konce září.

Týpí č. 1 (viz foto) – 4 „lůžka“+1 dvojlůžko (na paletách matrace + prostěradla) – cena 1200 Kč,-/noc vč. 6 osob. Průměr týpí je 6 m. Fotogalerie týpí níže.

Týpí č. 2 – s dřevěnou podlážkou (nutné vlastní karimatky) s ohništěm uprostřed- cena 1200,-/noc vč. 6 osob. Průměr týpí je 6 m a je nejprostornější ze všech. Toto týpí stojí hned vedle druhého v přední části tábořiště. Týpí č.2 je LETOS ÚPLNĚ NOVÉ, má i střešní plachtu ozan, která prostor zútulní, „zateplí“ a v neposlední řadě významně chrání před silným deštěm/bouřkou. Dřevěná podlaha vám zde umožní třeba i stolek a židličky.

Týpí č. 3 – 4 „lůžka“ (na paletách matrace+prostěradla) – cena 900 Kč,-/noc vč. 4 osob. Toto týpí je nejmenší (průměr 5,5 metru) a umístěné úplně vzadu na tábořišti na polosamotě. Pozor, u tohoto týpí není možnost venkovního ohniště. Oheň pouze uvnitř. Lze sem bez problémů zajet autem. K OBJEDNÁNÍ OD 31.5.; JE TO TAKY ÚPLNĚ NOVÉ TÝPÍ.

V týpí lze nocovat i ve více osobách než je uvedený doporučený počet, ale je to na úkor pohodlí/prostoru a možnosti ohně uvnitř. Osoby nad počet uvedený v ceně (4/6 os.) připlácí za každou další osobu dle aktuálně platného ceníku.

V ceně týpí není zahrnut místní poplatek z pobytu, který obec Troskovice zavedla pro Svitačku od r. 2023 a dle platné OZV č.2/2022 činí 35 Kč,-/noc pro dospělou osobu. Dále poplatky jako parkování auta, žetony do sprchy apod.

Postup pro objednání týpí:

Napište e-mail na taboristesvitacka@centrum.cz, kde uvedete požadovaný termín/y, jaké týpí/počet osob a hlavně svoje telefonní číslo a poštovní adresu (pro vystavení faktury na zálohu 50% z celkové částky)

↠ Do 2-3 dnů se Vám ozvu většinou telefonicky (proto opravdu potřebuju vaše telefonní číslo 😉) anebo mailem s dostupností týpí na váš termín nebo alternativní jiný možný volný termín.

↠ Poté, co si vzájemně potvrdíme termín, obdržíte fakturu na polovic částky. Na zaplacení máte 1 týden, pokud se nedomluvíme jinak. Doplatek do plné ceny uhradíte na místě v hotovosti anebo kartou.

↠ Pozorně si prosím přečtěte storno podmínky uvedené ve faktuře. Zaplacením faktury získáváte závaznou rezervaci do týpí a zavazujete se smluvní podmínky v záhlaví faktury v případě zrušení objednávky dodržet. Za vážné důvody pro zrušení závazné objednávky týpí se nepovažuje ani špatné počasí, ani rozbité auto 🙃 Dále berte v potaz, že týpí je indiánský stan se svými specifiky a nelze očekávat komfort chatky – v případě silného deště do něj může trochu zatéct, dále protože se nacházíte v přírodě může vás zde překvapit drobná havěť jako brouci, pavouci apod. 😁 Zejména za nevlídného počasí a po dešti doporučujeme rozdělat ve stanu oheň (naše vlastní suché dřevo lze zakoupit). V případě namoknutí matrací Vám je samozřejmě vyměníme za suché, stejně tak je k dispozici sušička prádla. Vše je u nás na domluvě 😉