Nabízíme možnost pronájmu 3 indiánských týpí s možností ohně uvnitř všech těchto stanů:

Týpí zpravidla nabízíme od Velikonoc, malé týpí (č.3) od června.

Týpí č. 1 (viz foto) – 4 lůžka+1 dvojlůžko (na paletách matrace + prostěradla) – cena 1100 Kč,-/noc vč. 6 osob. Průměr týpí je 6 m.

Týpí č. 2 – dřevěná podlážka (nutné vlastní karimatky) s ohništěm uprostřed- cena 1100,-/noc vč. 6 osob. Naše největší týpí – průměr 6,5 m. Toto týpí stojí hned vedle druhého v přední části tábořiště.

Týpí č. 3 – 4 lůžka (na paletách matrace+prostěradla) – cena 800 Kč,-/noc vč. 4 osob. Toto týpí je nejmenší (průměr 5,5 metru) a umístěné úplně vzadu na tábořišti na polosamotě. Pozor, u tohoto týpí není možnost venkovního ohniště. Oheň pouze uvnitř. Lze sem bez problémů zajet autem.

V týpí lze nocovat i ve více osobách než je uvedený doporučený počet, ale je to na úkor pohodlí/prostoru a možnosti ohně uvnitř. Osoby nad počet uvedený v ceně (4/6 os.) připlácí za každou další osobu dle aktuálně platného ceníku. Týpí si můžete objednat třeba i jen na 1 noc. Týpí zpravidla stojí od Velikonoc do konce září.

V ceně týpí není zahrnut místní poplatek z pobytu, který obec Troskovice zavedla pro Svitačku od r. 2023 a dle platné OZV č.2/2022 činí 35 Kč,-/noc pro dospělou osobu. Dále poplatky jako parkování auto, žetony do sprchy apod.

Postup pro objednání týpí:

Napište e-mail na taboristesvitacka@centrum.cz, kde uvedete požadovaný termín/y, jaké týpí/počet osob a hlavně svoje telefonní číslo a poštovní adresu (pro vystavení faktury na zálohu 50% z celkové částky)

↠ Do 2-3 dnů se Vám ozvu telefonicky/mailem s dostupností týpí na váš termín nebo alternativní jiný možný volný termín.

↠ Poté, co si vzájemně potvrdíme termín, obdržíte fakturu na polovic částky. Na zaplacení máte 1 týden, pokud se nedomluvíme jinak. Doplatek do plné ceny uhradíte na místě v hotovosti anebo kartou.

↠ Pozorně si prosím přečtěte storno podmínky uvedené ve faktuře. Za vážné důvody pro zrušení závazné objednávky týpí se nepovažuje ani špatné počasí, ani rozbité auto 🙃 Dále berte v potaz, že týpí je indiánský stan se svými specifiky a nelze očekávat komfort chatky – v případě silného deště do něj může trochu zatéct, dále protože se nacházíte v přírodě může vás zde překvapit drobná havěť jako brouci, pavouci apod. 😁 Zejména za nevlídného počasí a po dešti doporučujeme rozdělat ve stanu oheň (suché dřevo lze zakoupit). V případě namoknutí matrací Vám je samozřejmě vyměníme za suché, stejně tak je k dispozici sušička prádla. Vše je u nás na domluvě 😉